Firmamız kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sıralarında yer almaktadır.

Firmamız, kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ilke haline getirerek, her türlü cıvata ve bağlantı elemanı kullanımını gerektiren tüm sektörlere hitap etmektedir. Bu sektörler arasında İnşaat, Isıtma-Soğutma – Havalandırma, Mutfak ve Banyo imalatı, Asansör, Prefabrikasyon, Dış Cephe Kaplama, Çelik Konstrüksiyon, Mobilya, Telekomünikasyon, Elektrik-Elektronik Sistemleri, Gemicilik, Askeri Donanım ve Teçhizatları, Tıbbi Donanım ve Sağlık Ekipmanları, Pompalama ve Vana Sistemleri, Otomotiv Endüstrisi, Makine Endüstrisi, Reklam Gereçleri, Uydu Sistemleri, Havuz İnşaatı Ekipmanları, Petro Kimya Endüstrisi yer almaktadır.

Mobilyadan, Beyaz Eşyaya, Otomotivden, Ağır Sanayie kadar birçok sektöre hizmet veren TÜR CIVATA HIRDAVAT, en uygun fiyata, müşterilerine zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle uygulayıcı ve kullanıcıya daha verimli ve kaliteli ürünler sunmak amacındadır.

Firma politikamız; Kaliteli ürün, zamanında teslim, geniş ürün yelpazesi, satış öncesi ve sonrası hizmeti en iyi şekilde sunmaktır. Firmamızın bugünkü durumuna gelmesindeki en büyük pay, değerli ve saygıdeğer müşterilerimize aittir. Bu nedenle en içten teşekkür ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Saygılarımızla.

TÜR CIVATA HIRDAVAT